Członek naszego Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów

JERZY  DREWNIK

Złotym Medalistą Mistrzostw Polski

W dniu  15.09.2018 odbyły się Górskie Mistrzostwa Polski w których Jerzy Drewnik zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii i zdobył dla naszych barw złoty medal .

W Górskich Mistrzostwach Polski  wystartowali także inni nasi koledzy z PTC i zajęli następujące miejsca w swoich kategoriach :

5 miejsce   Marek Szymański       w wyścigu ze startu wspólnego

9 Jan Kazimierczak                         w wyścigu w jeździe indywidualnej na czas

13 Tadeusz Kubiak                           w wyścigu w jeździe indywidualnej na czas

13 Jerzy Drzewiecki                         w wyścigu ze startu wspólnego

14 Tadeusz Kubiak                           w wyścigu ze startu wspólnego

15 Jan Kazimierczak                         w wyścigu ze startu wspólnego

Gratulacje dla wszystkich, bo przecież to miejsca w ścisłej czołówce Mistrzostw Polski