PTC MALTA TOUR – POZNAŃ
WYŚCIG O PUCHAR MERX POLSKA 
      PTC POZNAŃ  
      Uzyskane Wyniki  
         
      03.03.2019  
         
L.p Rang Nr.start.   Doss Rok urodz Nazwisko i Imię                         Nom et Prenom Klub – sponsor                                        Equipe
         
Amator
1 68 1989 Łuczak Marcin niezrzeszony
2 363 1984 Burszewski Michał niezrzeszony
3 103 2002 Lewandowski Jakub K.S. Stomil Poznań
4 29 1979 Bzdęga Maciej niezrzeszony
5 47 1973 Przybylski Waldemar AMT Team Dolsk
         
Cyklosport
1 39 1998 Kycler Maciej             PUCHAR MERXA Med. Bike
2 48 1999 Małkowski Artur EuroBike Kaczmarek Electric Team
3 91 1999 Jędrusik Igor KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy Poznań
4 71 1996 Pluskota Dawid KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy Poznań
5 86 1999 Jędrusik Wiktor KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy Poznań
6 78 1972 Pietryk Tomasz ENDUHUB.COM
         
M 30
1 44 1980 Kaczanowski Filip Skoda Auto Szkoła BT
2 66 1981 John Paweł niezrzeszony
3 8 1981 Ptaszek Jarosław Grass Mania MTB Team
4 63 1983 Tarczynski Dariusz Lewa Wolna
5 102 1983 Kiszka Robert Malta Pro Tour
6 60 1983 Błszczak Krystian Zgrupka Team
         
M 40
1 50 1971 Nowacki Piotr Kolarz.pl
2 87 1971 Łukawski RafaL K.S Stomil Poznań
3 43 1979 Wartel Maciej Goggle Pro Active Eyewear
4 76 1978 Semczuk Paweł niezrzeszony
5 61 1972 Zdanowski Tomasz ENDUHUB.COM
         
M 50
1 80 1960 SpLawski Artur Merx Wągrowiec
2 13 1968 Śledzik Sebastian DT4YOU
3 79 1965 Strażyński Maciej ENDUHUB.COM
         
M 60
1 6 1958 Witkiewicz Marek VV Samochody Użytkowe MTB Team
2 33 1956 Binkowski Zdzisław Green Bike MTB Team
3 1 1956 Szymański Marek PTC Poznań
4 97 1952 Napierała Grzegorz Goggle Proactive Eyewear
5 7 1959 Bruździński Ryszard Goggle Proactive Eyewear
6 81 1959 Grzegorzewski Iwo niezrzeszony
         
M 70
1 100 1948 Dehmel Aleksander Google Pro Activ
         
KOBIETY OPEN
1 101 1972 Dopierała Karolina 2 Koła
2 65 1999 Owczarek Adrianna KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy
3 90 1999 Pawlik Roksana KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy
4 52 1986 Szczepaniak Beata KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy
5 23   Tomaszewska Daria KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy
6 40 1999 Wachowska Natalia K.S. Stomil Poznań
         
Dzieci do 12 lat
1 77 2008 Cierkosz Ernest niezrzeszony
         
Dzieci 13-15 lat
1 14 2002 Marciniak Szymon K.S. Stomil
2 41 2004 Grządzielewski Maksymilian K.S. Stomil
3 74 2005 Kłosowicz Mateusz K.S. Stomil
4 42 2005 Kempa Piotr K.S. Stomil
5 19 2003 Sobkowiak Filip K.S. Stomil
6 75 2002 Majewski Dawid K.S. Stomil

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com