ZŁOŻYLIŚMY ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE

W dniu 12.12.2018 odbyło się przedświąteczne zebranie sprawozdawcze za 2017 i 2018 rok. W uroczystej atmosferze i bardzo ładnie przygotowanym lokalu w restauracji „Pod Sosenką” na Golęcinie, wzięli udział członkowie PTC, kandydaci na członków, zaproszeni goście i oczywiście przedstawiciele sponsorów naszej organizacji. Wręczono symboliczne statuetki sponsorom oraz naszym członkom, którzy wyróżnili się w rywalizacji sportowej.

Dziękujemy Firmie Merx Polska, która była reprezentowana przez Jurka Drzewieckiego i na jego ręce złożyliśmy podziękowania dla Prezesa Firmy Pana Ryszarda Kołackiego  za wsparcie finansowe w organizację wyścigów. Dziękujemy Firmie Martombike  i ich Prezesom: Tomaszowi Skoczylasowi oraz Markowi Łagódka , którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Na majowe kryterium w Smochowicach i czasówkę  na poligonie Biedrusko ich Firma uszyła piękne koszulki mistrzów polski i mistrzów wielkopolski.

Zaszczycił też nas swoją obecnością Członek Rady Osiedla Smochowice-Krzyżowniki Pan inżynier Andrzej Dłutkowski . To dzięki wsparciu Rady i osobistym zaangażowaniu finansowym i  rzeczowym

Pana Andrzeja w Smochowicach mogą odbywać się tak świetnie i na dużą skalę zorganizowane „święta kolarskie”.

Spotkanie nie odbyłoby się bez redaktora Piotra Kurka. Pan Piotr był z nami „ Pod Sosenką” Był na wielu imprezach gdzie wspierał nas medialnie. Jak zwykle robił także zdjęcia i jedno z nich zamieściliśmy w naszej galerii.

Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu.

Zarząd PTC

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com